MAPA CYRKÓW NA DZIEŃ: 18 MAJA

Cyrk Arena

JASTRZĘBIE - ZDRÓJ (woj. śląskie)  ulica Podhalańska 18 maja | 17:00

WODZISŁAW ŚLĄSKI (woj. śląskie)  ulica Witosa 19 maja | 17:00

SKOCZÓW (woj. śląskie)  ulica Góny Bór 20 maja | 17:00

SZCZYRK (woj. śląskie)  ulica Dębowa 21 maja | 17:00

BIRELSKO - BIAŁA (woj. śląskie)  ulica Węglowa 22 maja | 15:00

Cyrk Intersalto

NOWY TARG (woj. małopolskie)  Na Kamieńcu 18 maja | 17:00

RABKA - ZDRÓJ (woj. małopolskie)  ul. Orkana 19 maja | 17:00

SKAWINA (woj. małopolskie)  ul. Kublińskiego 20 maja | 17:00

KATOWICE - PIOTROWICE (woj. śląskie)  ul. Kempy 22 maja | 13:00 i 16:00

KATOWICE - PIOTROWICE (woj. śląskie)  ul. Kempy 23 maja |17:30

 

Cyrk Safari

LIPSKO (woj. mazowieckie)  Osiedle Szpitalne 18 maja | 17:00

IŁŻA (woj. mazowieckie)  ulica Podzamcze 19 maja | 17:00

RADOM (woj. mazowieckie)  ulica Maratońska 21 maja | 14:00 i 16:30

RADOM (woj. mazowieckie)  ulica Maratońska 22 maja | 13:00 i 15:30

 

Cyrk Zalewski

WŁADYSŁAWOWO (woj. pomorskie)  ulica Żeromskiego 18 maja | 17:00

REDA (woj. pomorskie)  stadion 19 maja | 17:00

RUMIA (woj. pomorskie)  ulica Chełmińska 20 maja | 17:00

GDAŃSK (woj. pomorskie)  Plac Dwóch Miast 21 maja | 17:00

GDAŃSK (woj. pomorskie)  Plac Dwóch Miast 22 maja | 13:00 i 16:00

GDAŃSK (woj. pomorskie)  Plac Dwóch Miast 23 maja | 17:00

STAROGARD GDAŃSKI (woj. pomorskie)  ulica Derdowskiego 24 maja | 17:00

TUCHOLA (woj. pomorskie)  ulica Witosa 25 maja | 17:00

 

Cyrk Korona

RAWICZ (woj. wielkopolskie)  ulica Ceglana 18 maja | 17:00

ŚREM (woj. wielkopolskie)  ulica Nowowiejskiego 19 maja | 17:00

LUBOŃ (woj. wielkopolskie)  ulica Rzeczna 20 maja | 17:30

GNIEZNO (woj. wielkopolskie)  ulica Gdańska 22 maja | 13:00 i 16:00

SŁUPCA (woj. wielkopolskie)  ulica Wygonowa 23 maja | 17:00

 

Cyrk Wictoria

RADOM (woj. mazowieckie)  ulica Wyścigowa 18 maja | 17:00

RADOM (woj. mazowieckie)  ulica Wyścigowa 19 maja | 17:00

WARSZAWA - WAWER (woj. mazowieckie)  ulica Szpotańskiego 20 maja | 17:30

WARSZAWA - WAWER (woj. mazowieckie)  ulica Szpotańskiego 21 maja | 14:00 i 17:00

WARSZAWA - BIAŁOŁĘKA (woj. mazowieckie)  ulica Ordonówny 22 maja | 13:00 i 16:00

WARSZAWA - BIAŁOŁĘKA (woj. mazowieckie)  ulica Ordonówny 23 maja | 17:30

 

Cyrk Europa

ŚWIĘCIECHOWA (woj. wielkopolskie) ulica Strzelecka 18 maja | 17:00

WSCHOWA (woj. wielkopolskie) Plac Kosynierów 19 maja | 17:00

SZLICHTYNGOWA (woj. lubuskie) ulica Przemysłowa 20 maja | 17:00

GÓRA (woj. lubuskie) ulica Sportowa 21 maja | 17:00

WĄSOSZ (woj. dolnośląskie) ulica Kolejowa 22 maja | 15:00

 

Cyrk Fantazja

WĄBRZEŹNO (woj. kujawsko - pomorskie)  ulica Łabędzia 18 maja | 17:00

BRODNICA (woj. kujawsko - pomorskie)  ulica Ustronie 19 maja | 17:00

RYPIN (woj. kujawsko - pomorskie)  ulica Koszarowa 20 maja | 17:00

ŻUROMIN (woj. mazowieckie)  ulica Zwycięstwa 21 maja | 15:00

SIERPC (woj. mazowieckie)  ulica Paderewskiego 22 maja | 15:00

Cyrk Metropol

OLESNO (woj. małopolskie)  ulica Konopki 18 maja | 17:00

ŻABNO (woj. małopolskie)  przy hali sportowej 19 maja | 17:00

RADŁÓW (woj. małopolskie)  ulica Biskupska 20 maja | 17:00

BORZĘCIN (woj. małopolskie)  przy Urzędzie Gminy 21 maja | 17:00

Cyrk Katarzyna

Brak terminów